OCC 4

Oppsal. Østensjø Skole

28.04.09

Resultatliste D17 Løypelengde: 2,8 KM Antall poster: 20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kahrs,Marit Bækkelagets SK 16:20 + 00:00
1Horn,Fanny Welle-Strand Heming/Njård OL 16:20 + 00:00
3Wennemo,Oda Raumar OL 16:31 + 00:11
4Bjørhei,Ingvild Kolbotn & Skimt OL 17:10 + 00:50
5Tømta,Ingvild Raumar OL 17:14 + 00:54
6Fjogstad Nielsen,Agni Kongsberg OL 17:31 + 01:11
7Ingraedsen,Elisabeth Østmarka OK 17:33 + 01:13
8Breen,Trine Raumar OL 17:41 + 01:21
9Nes,Toril Nydalens SK 17:54 + 01:34
10Ulvestad,Marte Heming/Njård OL 17:56 + 01:36
11Lähdekorpi,Emma Kalevan Rasti 18:01 + 01:41
12Fjellstad,Wendy Ås-UMB Orientering 18:05 + 01:45
13Dalberg,Stine Haga Raumar OL 18:18 + 01:58
14Hagen,Elise Rivenes Østmarka OK 18:34 + 02:14
15Tangen,Ida Nydalens SK 18:37 + 02:17
16Sandholt,Sina Raumar OL 18:48 + 02:28
17Maurset,Silje Uhlen Ås-UMB Orientering 19:07 + 02:47
17Toftdahl,Tuva Heming/Njård OL 19:07 + 02:47
19Opsahl,Einar Tyrving, IL 19:14 + 02:54
20Moi,Vilde Naja Østmarka OK 19:26 + 03:06
21Bergendahl,Mari Nydalens SK 19:36 + 03:16
22Damgaard,Katrine Ås-UMB Orientering 19:51 + 03:31
23Kapperud,Åshild Oppsal IF 19:57 + 03:37
24Fløgstad Sohlberg,Nanna Heming/Njård OL 20:03 + 03:43
25Wærp,Silje Nydalens SK 20:05 + 03:45
26Nybakken,Line Ås-UMB Orientering 20:09 + 03:49
27Linde,Ane Bækkelagets SK 20:10 + 03:50
28Holene,Kristine Llieng Halden SK 20:12 + 03:52
29Are,Kirsti Gimnes Nydalens SK 20:20 + 04:00
30Håversen,Marie Hammer Østmarka OK 20:40 + 04:20
31Indby,Jenny NOTEAM 21:22 + 05:02
32Albinson,Marit Tistedalens Fl 22:07 + 05:47
33Utskarpen,Audrun OSI Orientering 22:30 + 06:10
34Fløttum,Linda Nydalens SK 22:58 + 06:38
34Rustad,Hege Hennig Fossum IF 22:58 + 06:38
36Tiltnes,Inger Arnesen Tyrving, IL 23:13 + 06:53
37Dalby,Karen Oppsal IF 23:23 + 07:03
38Fremmerlid,Ingunn Nydalens SK 23:59 + 07:39
39Høilund,Randi Sentrum OK 24:14 + 07:54
40Sønsterudbråten,Heidi Raumar OL 25:23 + 09:03
41Lundgren,Benita Multitude 25:59 + 09:39
42Urseth,Ingrid Vingelen il 27:04 + 10:44
43Høilund,Ruth-Marie Sentrum OK 27:13 + 10:53
44Oraug-Rygh,Sofie Heming/Njård OL 29:02 + 12:42
DSQHobøl,Vigdis Østmarka OK
DSQGreen,Emma Sävedalens AIK

05.05.09 22:42:58 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NYDALEN SK