OCC 3

Lillomarka OL. Årvoll Skole

27-04-10

Resultatliste H17 Løypelengde: 2,48 KM Antall poster: 14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Kristoffer Fiane Ås-UMB Orientering 10:37 + 00:00
2Tiltnes,Anders Tyrving, IL 10:46 + 00:09
3Watterdal,Eirik Bækkelagets SK 11:01 + 00:24
4Renard,Damien Kristiansand OK 11:04 + 00:27
5Lillevold,Mathias Stensland Ås-UMB Orientering 11:35 + 00:58
6Gottfridsson,David Lillomarka OL 11:42 + 01:05
6Sørensen,Øystein Ås-UMB Orientering 11:42 + 01:05
8Stene,Per Øyvind Nydalens SK 11:51 + 01:14
9Lund,Mikkel Bækkelagets SK 11:55 + 01:18
10Frøland,Eldar OSI Orientering 11:56 + 01:19
11Merl,Robert Lillomarka OL 11:59 + 01:22
11Rustad,Eirik Raumar Orientering 11:59 + 01:22
13Krajca,Tomas Nydalens SK 12:01 + 01:24
14Bjergaard,Anders Nydalens SK 12:02 + 01:25
15Haverstad,Eirik Jansson Ås-UMB Orientering 12:08 + 01:31
15Kaas,Sverre Waaler Nydalens SK 12:08 + 01:31
17Sandvold,Sverre Turter Nydalens SK 12:18 + 01:41
18Gremmel,Helmut Lillomarka OL 12:21 + 01:44
19Svingheim,Magnus Hadeland OL 12:24 + 01:47
20Sætra,Ove Asker SK 12:25 + 01:48
21Dalby,Kristian Halden SK 12:26 + 01:49
22Wennerberg,Gustaf Nydalens SK 12:27 + 01:50
23Kubat,Pavel Fossum IF 12:29 + 01:52
24Benjaminsen,Mathias Lillomarka OL 12:31 + 01:54
25Strandhagen,Henning Tyrving, IL 12:36 + 01:59
25Danielsen,Vegard Kristiansand OK 12:36 + 01:59
27Balchen,Frode Oddersjaa SSK 12:41 + 02:04
28Skaare,Rasmus Korvald Lillomarka OL 12:42 + 02:05
28Lund,Øyvind Raumar Orientering 12:42 + 02:05
30Nydal,Erlend Asker SK 12:45 + 02:08
31Fjogstad,Sindre Oppsal IF 12:49 + 02:12
32Stavik,Gaute Nydalens SK 12:51 + 02:14
33Dähnn,Michael USV TU Dresden 12:52 + 02:15
33Arbter,Simon Lillomarka OL 12:52 + 02:15
35Rode,Gerrit Fet OL 12:54 + 02:17
36Løvhaug,Karl Rikard Privat 13:00 + 02:23
37Bakke,Jon Anders Løten O-Lag 13:03 + 02:26
38Stokseth,Endre Nydalens SK 13:09 + 02:32
39Smestad,Simen Ås-UMB Orientering 13:13 + 02:36
40Nielsen,Tryggve Andreas Nydalens SK 13:16 + 02:39
41Nielsen,Arne Eirik Nydalens SK 13:25 + 02:48
42Jacobsen,Kristoffer Tyrving, IL 13:27 + 02:50
43Fjellstad,Jo Inge Ås-UMB Orientering 13:28 + 02:51
44Hoff,Geir Tyrving, IL 13:30 + 02:53
44Grønneberg,Skage Heming/Njård OL 13:30 + 02:53
46Ahlbeck,Emil Fossum IF 13:41 + 03:04
47Godal,Eirik Skoglund Lillomarka OL 13:44 + 03:07
48Hokholt,Audun Kolbotn & Skimt OL 13:47 + 03:10
49Stenstad,Kristoffer Oppsal IF 13:48 + 03:11
50Engebakken,Jon Arve U Nord-Østerdal OK 13:50 + 03:13
51Muren,Lars Asker SK 13:54 + 03:17
52Bleken,Ole Kristian Hadeland OL 14:07 + 03:30
53Fremming,Anders Heming/Njård OL 14:09 + 03:32
54Brox,Vegard Tyrving, IL 14:13 + 03:36
55Solbjørg,Magnus K. Nydalens SK 14:16 + 03:39
56Skjaker,Stein Arve Hadeland OL 14:17 + 03:40
57Glendrange,Øyvind Årvoll IL 14:20 + 03:43
58Øvreås,Steinar Kongsberg OL 14:22 + 03:45
58Steinsholt,Halvor Ås-UMB Orientering 14:22 + 03:45
60Njåstein,Håkon Tyrving, IL 14:32 + 03:55
61Veslum,Truls G-Sport Asker 14:33 + 03:56
62Glesnes,Brynjar Sandefjord OK 14:38 + 04:01
63Halvorsen,Petter Kristiansand OK 14:39 + 04:02
64Hauge,Bjørn OSI Orientering 14:44 + 04:07
64Kallerud,Torjus Selven Oppsal IF 14:44 + 04:07
66Engebakken,Per Anders Urseth Nord-Østerdal OK 14:48 + 04:11
67Bråten,Vetle Ruud Raumar Orientering 14:49 + 04:12
68Frode,Bakkehøi Østmarka OK 14:50 + 04:13
69Dahl,Kjetil OSI Orientering 14:53 + 04:16
70Mortensen,Jens Erik Nydalens SK 14:59 + 04:22
70Rygh,Finn Gjerull Heming/Njård OL 14:59 + 04:22
72Karl Even,Rygh Heming/Njård OL 15:04 + 04:27
73Brynildsen,Eirik Oppsal IF 15:08 + 04:31
74Aalberg,Jan Erik Bækkelagets SK 15:09 + 04:32
75Selboskar,Espen G-Sport Asker 15:13 + 04:36
76Skaare,Nikolai Korvald Nydalens SK 15:14 + 04:37
77Nikolaisen,Per Ivar Oppsal IF 15:15 + 04:38
78Ringstad,Tor Kongsberg OL 15:17 + 04:40
79Asplin,Kristian Trollo,OL 15:27 + 04:50
80Haugberg,Simen Nydalens SK 15:30 + 04:53
81Jørgensen,Sondre Østmarka OK 15:35 + 04:58
82Røste,Stein NOTEAM 15:37 + 05:00
83Kvaase,Truls Bækkelagets SK 15:42 + 05:05
84Trolin,Anders Lillomarka OL 16:10 + 05:33
85Langaas,Martin Oppsal IF 16:19 + 05:42
86Skyrud,Tord Erik OSI Orientering 16:39 + 06:02
87Haugen,Steinar Tofte Oppsal IF 16:42 + 06:05
88Zachariasen,Magnus Oppsal IF 16:45 + 06:08
89Bakkerud,Leiv Jørgen Koll, IL 16:51 + 06:14
89Toverud Høglund,Gudmund Oppsal IF 16:51 + 06:14
91Fortes,Adrian NOTEAM 16:54 + 06:17
92B Olsen,Rudi Lillomarka OL 16:58 + 06:21
93Gran,Kyrre Fet OL 17:06 + 06:29
94Brox,Hans Thomas OSI Orientering 17:45 + 07:08
95Lillegård,Stian Lillomarka OL 17:50 + 07:13
96Larsen,Fredrik Indre Østfold OK 18:34 + 07:57
97Herland,Claes-Tommy Indre Østfold OK 18:52 + 08:15
98Narvestad,Halvor Hadeland OL 19:15 + 08:38
DSQVågsnes,Sigve Nydalens SK
DNSKinneberg,Eskil Raumar Orientering
DNSStenstad,Andreas Oppsal IF
DNSSundby,Jørn Bækkelagets SK
DNSHovind,Eirik Kamstrup Raumar Orientering
DNSStorm-Hansen,Stig Østmarka OK
DNSHole,Torstein Nydalens SK
DNSTommelstad,Einar Nydalens SK
DNSDalsøren,Stig Nydalens SK
DNSAalvik,Dag Nydalens SK
DNSSvedberg,Johan Heming/Njård OL
DNSØksenholt,Anders B. Nydalens SK
DNSBakkehøi,Helge Østmarka OK
DNSBorgevad,Thor Rikard Oppsal IF
DNSKernstock,Stefan OSI Orientering
DNSHauge,Anders Asker SK
DNSKonst,Frode Tyrving, IL
DNSFrøyd,Jørgen Nydalens SK
DNSHallén,Stian Nydalens SK
DNSBråten,Sondre Ruud Raumar Orientering
DNSLindqvist,Ola Nydalens SK
DNSHermanrud,Harald Nydalens SK
DNSIvarsson,Martin Tyrving, IL
DNSNybråten,Jim Øystein Tyrving, IL
DNSLandstad,Knut Nydalens SK
DNSHjelmstad,Johs Bækkelagets SK
DNSFiskum,Gunnar Tyrving, IL
DNSHalland,Magnus Rogne Varegg Fleridrett
DNSEdstrøm,Jan Andreas Lillomarka OL

27-04-10 22:38:10 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Lillomarka