OCC 4

Oppsal. Østensjø Skole

28.04.09

Resultatliste H13-16 Løypelengde: 2,8 KM Antall poster: 20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Krüger,Simen Hegstad Nydalens SK 14:47 + 00:00
2Melsom,Borger Fossum IF 15:04 + 00:17
3Treekrem,Anders Ås-UMB Orientering 15:06 + 00:19
4Ahlbeck,Emil Fossum IF 15:35 + 00:48
5Bakken,Jonas Madslien Nydalens SK 15:49 + 01:02
6Fiskum,Gustav Tyrving, IL 15:57 + 01:10
7Wennemo,Åsmund Raumar OL 15:59 + 01:12
8Torgersen,Sebastian Bækkelagets SK 16:06 + 01:19
9Tonjer,Markus Nydalens SK 16:10 + 01:23
10Madsstuen,Asbjørn Heming/Njård OL 16:30 + 01:43
11Vollset,Tarjei Heming/Njård OL 16:37 + 01:50
12Opheim,Adrian Måren OK 16:43 + 01:56
13Mølnvik,Elias Fossum IF 16:59 + 02:12
14Bråten,Sondre Ruud Raumar OL 17:01 + 02:14
15Fremming,Anders Heming/Njård OL 17:08 + 02:21
16Sørflaten,Anders Nydalens SK 17:13 + 02:26
16Gimse,Håkon Heming/Njård OL 17:13 + 02:26
18Haflan,Tord E. Nydalens SK 17:19 + 02:32
19Astrup Arnesen,Harald Heming/Njård OL 17:50 + 03:03
20Treekrem,Lars Ås-UMB Orientering 17:52 + 03:05
20Kongsberg,Markus Knapp Tyrving, IL 17:52 + 03:05
22Lillevold,Olai Stensland Kolbotn & Skimt OL 18:01 + 03:14
23Gjemdal,Henrik Heming/Njård OL 18:02 + 03:15
24Skaare,Nikolai Korvald Nydalens SK 18:05 + 03:18
25Emilsson,Anders Oppsal IF 18:30 + 03:43
25Skantze,Lars Tyrving, IL 18:30 + 03:43
27Kollerud,Steinar Lillomarka OL 18:34 + 03:47
28Høydal,Eivind Nydalens SK 18:35 + 03:48
29Madslien,Jørgen Nydalens SK 18:39 + 03:52
30Aamodt Resell,Anders Nydalens SK 18:43 + 03:56
31Eijsink,Henrik Ås-UMB Orientering 19:08 + 04:21
32Korvald,Erik Barlinn Heming/Njård OL 19:11 + 04:24
33Dengerud,Erik Olsvik Nydalens SK 19:13 + 04:26
34Kværna,Halvard Østmarka OK 19:27 + 04:40
35Horne,Jørgen Hjellup Tyrving, IL 19:29 + 04:42
36Granerud,Halvor Egner Asker SK 19:41 + 04:54
37Tandberg,Vebjørn Nydalens SK 19:54 + 05:07
38Jutulstad,Magne Bækkelagets SK 20:04 + 05:17
39Roti,Tobias Drage Fossum IF 20:09 + 05:22
40Njåstein,Håkon Tyrving, IL 20:10 + 05:23
41Arnesen,Joachim Kolbotn & Skimt OL 20:15 + 05:28
42Melsom,Sigurd Fossum IF 20:16 + 05:29
43Nielsen,Simen Eeid Nydalens SK 20:18 + 05:31
44Salte,Markus Fossum IF 20:34 + 05:47
45Wiklund,Elias Nydalens SK 20:48 + 06:01
46Løvlien Kildahl,Øystein Østmarka OK 21:19 + 06:32
47Madslien,Aksel Nydalens SK 22:08 + 07:21
48Moan,Andreas Bakke Fossum IF 22:15 + 07:28
49Wigaard,Endre Oppsal IF 22:25 + 07:38
50Vaaland,Toralf Foss Fossum IF 22:27 + 07:40
51Ødegården,Vegard Oppsal IF 23:03 + 08:16
52Chambenoit,Pierre Fossum IF 23:07 + 08:20
53Bredalen,Lars Nittedal OL 23:37 + 08:50
54Gedde-Dahl,Jonas Tyrving, IL 24:22 + 09:35
55Jakobsen,Oskar Bækkelagets SK 25:51 + 11:04
56Jørgensen,Audun Østmarka OK 26:37 + 11:50
57Ommundsen,Håvard Østmarka OK 29:30 + 14:43
DSQHoel,Johan Raumar OL

05.05.09 22:42:58 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NYDALEN SK