Oslo City Cup Finale 2009

Bækkelaget sportsklub. Brannfjell

06.05.08

Resultatliste Tyrving, ILReturn
Plass Navn Klasse                Tid
3Berge,Berit D50 Jakt 29:14 +04:48
1Bjørnstad,Anne D40 Jakt 23:31 +00:00
13Brox,Vegard H17 Jakt 20:45 +02:25
5Danielsen,Berit D50 Jakt 29:38 +05:12
14Eide,Egil H40 Jakt 24:55 +04:22
5Feiring,Hege H. D40 Jakt 27:03 +03:32
DSQFiskum,Astrid D11-12 36:41
26Fiskum,Gunnar H17 Jakt 22:44 +04:24
4Fiskum,Gustav H13-16 Jakt 20:46 +01:36
6Flatebakken,Tuva Nesheim D-Rekrutt 14:51 +01:59
9Flatebakken,Åshild D40 37:47 +12:40
21Gedde-Dahl,Johan H40 Jakt 26:23 +05:50
8Gedde-Dahl,Jonas H13-16 39:45 +16:29
13Grandal,Hanne D11-12 51:32 +22:12
3Grandal,Siri D11-12 34:26 +05:06
24Gunnes,Inge H17 Jakt 22:16 +03:56
13Göhlman,Anna D40 40:53 +15:46
8Haltia,Ida Feiring D11-12 40:28 +11:08
16Haltia,Jonas H40 Jakt 25:11 +04:38
10Haltia,Thea Feiring D-Rekrutt 26:25 +13:33
14Haug,Kaare H17 27:38 +07:41
9Helland-Hansen,Anniken D11-12 43:01 +13:41
2Helland-Hansen,Kristin D11-12 32:15 +02:55
1Holmboe,Jørgen H60 Jakt 24:01 +00:00
DSQHorne,Eline Hjellup D13-16 Jakt 22:01
29Horne,Jørgen Hjellup H13-16 Jakt 30:19 +11:09
17Horne,Klaus H40 Jakt 25:16 +04:43
12Hundseid,Helle D40 40:48 +15:41
8Jacobsen,Kristoffer H17 Jakt 20:11 +01:51
27Kamsvåg,Frode H40 Jakt 37:50 +17:17
5Kamsvåg,Skjalg Hundseid H11-12 37:30 +03:48
3Kamsvåg,Styrk Hundseid H-Rekrutt 14:48 +04:06
12Kinneberg,Julie Marie D13-16 Jakt 30:31 +08:45
13Kongsberg,Markus Knapp H13-16 Jakt 23:45 +04:35
23Kongsberg,Morten H40 Jakt 27:50 +07:17
DSQKuntavich,Natalia D17 32:47
3Lye,Helge H60 34:09 +04:45
9Nesheim,Torkjell H40 30:48 +08:32
5Nesheim Flatebakken,Synne D11-12 38:26 +09:06
26Njåstein,Are H40 Jakt 32:03 +11:30
15Njåstein,Håkon H13-16 Jakt 23:52 +04:42
8Njåstein,Marianne D40 Jakt 30:04 +06:33
11Njåstein,Stine D11-12 46:14 +16:54
10Norderud,Anne Kristine D40 38:47 +13:40
9Norderud,Nanna D13-16 59:43 +29:44
17Opsahl,Einar H17 30:18 +10:21
11Pettersen,Alf H50 Jakt 25:56 +03:51
14Reistad,Petter H13-16 Jakt 23:51 +04:41
7Røkke,Kjell H60 Jakt 29:55 +05:54
12Sikkeland,Oda D11-12 49:42 +20:22
3Sikkeland,Solveig D40 30:06 +04:59
16Skantze,Don H50 Jakt 28:51 +06:46
8Skantze,Kjersti D40 32:26 +07:19
3Skantze,Lars H13-16 Jakt 20:31 +01:21
1Solodkin,Sergey H17 19:57 +00:00
7Solstad,Hanna Eide D13-16 46:11 +16:12
15Solstad,Siw D40 51:43 +26:36
7Stenstadvold,Kjell H60 43:34 +14:10
22Søvik,Atle H50 Jakt 47:00 +24:55
15Tiltnes,Arne H50 Jakt 27:25 +05:20
DSQTiltnes,Ida Arnesen D17 39:23
4Wølneberg,Magnus H11-12 35:58 +02:16
18Zeiner-Gundersen,Richard H50 Jakt 30:50 +08:45

12.05.09 20:58:17 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: BSK