Harry Lagerts Nattpokal 2006
Løp 2 : Bogstad badeplass 27.9
Løypelegger : Gunnar Engen Vik 79 Startende
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
A 1 Pål Skogedal Nydalens Skiklub 25:07 01:00 24:07
A 2 Sigve Vågsnes Fredrikstad Skiklubb 25:35 00:40 24:55
A 3 Thomas Jakobsen Nydalens Skiklub 26:13 00:30 25:43
A 4 Magnus Solbjørg Nydalens Skiklub 26:31 00:20 26:11
A 5 Martin Grotle Soukup Bækkelagets Spkl. 27:22 00:10 27:12
A 6 Ulf Brenna Bækkelagets Spkl. 27:35 27:35
A 7 Erik Paulsrud Bækkelagets Spkl. 27:54 27:54
A 8 Jan Tore Ludvigsen Nydalens Skiklub 28:01 28:01
A 9 Gaute Stavik Nydalens Skiklub 30:04 28:07
A 10 Espen Lunøe Nydalens Skiklub 30:06 28:07
A 11 Øystein Nesse Nydalens Skiklub 30:03 28:07
A 12 Neil Marston Nydalens Skiklub 30:33 28:07
A 13 Roy Kristiansen OSI 30:38 28:07
A 14 Hans Trøan Nydalens Skiklub 30:41 28:07
A 15 Geir Moholdt Nydalens Skiklub 30:44 28:07
A 16 Anders Hauge Nydalens Skiklub 30:51 28:07
A 17 Esten Koren Nydalens Skiklub 32:30 28:07
A 18 Jens Erik Mortensen Nydalens Skiklub 32:59 28:07
A 19 Even Angell Pettersen Nydalens Skiklub 33:17 28:07
A 20 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklub 33:27 28:07
A 21 Rune Rystad Oppsal IF 34:27 28:07
A 22 Sören Jonsson Nydalens Skiklub 35:53 28:07
A 23 Jim Øystein Nybråten Fredrikstad Skiklubb 36:31 28:07
A 24 Idar Brekke Bækkelagets Spkl. 37:45 28:07
A 25 Anders  Storbråten Oppsal IF 38:57 28:07
A Alle andre (ikke startet) 29:07
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
B 1 Jon  Flydal Nydalens Skiklub 27:42 01:00 26:42
B 2 Eivind Tandrevold Fossum IF 29:32 00:40 28:52
B 3 Audun  Berstad Lillomarka OL 29:44 00:30 29:14
B 4 Bjørn Mo Østgren Nydalens Skiklub 31:30 00:20 30:22
B 5 Endre Stokseth Nydalens Skiklub 31:45 00:10 30:32
B 6 Terje Mathisen Tyrving  IL 32:02 30:42
B 7 Bjørn Hauge OSI 32:59 30:42
B 8 Geir Ottar Kvernstuen NTNUI O-gruppa 33:17 30:42
B 9 Rasmus Korvald Skaare Nydalens Skiklub 33:30 30:42
B 10 Pål Haavengen Nydalens Skiklub 34:37 30:42
B 11 Per Ola Ulseth Nydalens Skiklub 34:53 30:42
B 12 Halvor Eid Nielsen Nydalens Skiklub 35:14 30:42
B 13 Ingvild Tømta Raumar OL 36:40 30:42
B 14 Roland Hurlimann Nydalens Skiklub 37:10 30:42
B 15 Stein Hagen Skeidi 42:02 30:42
B 16 Torstein Hole Nydalens Skiklub 42:06 30:42
B 17 Ida Solberg Svenne Nydalens Skiklub 46:26 30:42
B DSQ Hans  Jevanord Nydalens Skiklub 36:52 30:42
B Alle andre (ikke startet) 31:42
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
C 1 Tor Ringstad Kongsberg Ol 31:18 01:00 30:18
C 2 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 31:22 00:40 30:42
C 3 Nicole Ragvin Nydalens Skiklub 35:17 00:30 33:48
C 4 Bent Ove Barmoen Rinden OSI 36:22 00:20 33:58
C 5 Mariann Ulvestad Heming/Njård OL 37:11 00:10 34:08
C 6 Jappe Hjelseth Nydalens Skiklub 37:59 34:18
C 7 Heidi Tronbøl OSI 38:30 34:18
C 8 Tore Sannes Lillomarka OL 38:48 34:18
C 9 Magne Brænden Nittedal OL 38:52 34:18
C 10 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub 39:07 34:18
C 11 Ove Martinsen Hauketo IF 39:13 34:18
C 12 Gunnar Halden Nydalens Skiklub 40:07 34:18
C 13 Anders Bjergaard Nydalens Skiklub 40:09 34:18
C 14 Nicolai Korvald Skaare Nydalens Skiklub 40:13 34:18
C 15 Eirik Tandrevold Fossum IF 40:27 34:18
C 16 Endre Hallan Lillomarka OL 42:30 34:18
C 17 Bengt Johansen Nydalens Skiklub 42:38 34:18
C 18 Stig Dalsøren OSI 43:06 34:18
C 19 Andreas Erichsen Nydalens Skiklub 44:20 34:18
C 20 Eskil Hagen Nydalens Skiklub 44:40 34:18
C 21 Dana Bednarova Nydalens Skiklub 45:13 34:18
C 22 Silje Wærp Nydalens Skiklub 44:42 34:18
C 23 Per Johansson Privat 46:08 34:18
C 24 Marte Braathen Nydalens Skiklub 46:59 34:18
C 25 Jon Fredriksen Hauketo IF 47:23 34:18
C 26 Dag Haugland Østmarka OK 47:31 34:18
C 27 Elin Bergseng OSI 48:08 34:18
C 28 Ane  Funderud OSI 48:10 34:18
C 29 Astrid Wangensteen Nydalens Skiklub 57:25 34:18
C 30 Annika Zell Nydalens Skiklub 57:26 34:18
C 31 Marianne Engseth Tyrving  IL 1:00:49 34:18
C 32 Åse Marit Bøe Nydalens Skiklub 1:22:44 34:18
C 33 Linda  Fløttum Nydalens Skiklub 1:22:50 34:18
C DSQ Siri Ulvestad Heming/Njård OL 32:47 34:18
C DSQ Kristian Vågsnes Grane Il 39:59 34:18
C DNF Cassie Trewin Fredrikstad Skiklubb 34:18
C Alle andre (ikke startet) 35:18
Resultatliste (sammenslåtte klasser)
Kl Nr Navn Klubb Anv.
A 1 Pål Skogedal Nydalens Skiklub 25:07
A 2 Sigve Vågsnes Fredrikstad Skiklubb 25:35
A 3 Thomas Jakobsen Nydalens Skiklub 26:13
A 4 Magnus Solbjørg Nydalens Skiklub 26:31
A 5 Martin Grotle Soukup Bækkelagets Spkl. 27:22
A 6 Ulf Brenna Bækkelagets Spkl. 27:35
B 7 Jon  Flydal Nydalens Skiklub 27:42
A 8 Erik Paulsrud Bækkelagets Spkl. 27:54
A 9 Jan Tore Ludvigsen Nydalens Skiklub 28:01
B 10 Eivind Tandrevold Fossum IF 29:32
B 11 Audun  Berstad Lillomarka OL 29:44
A 12 Øystein Nesse Nydalens Skiklub 30:03
A 13 Gaute Stavik Nydalens Skiklub 30:04
A 14 Espen Lunøe Nydalens Skiklub 30:06
A 15 Neil Marston Nydalens Skiklub 30:33
A 16 Roy Kristiansen OSI 30:38
A 17 Hans Trøan Nydalens Skiklub 30:41
A 18 Geir Moholdt Nydalens Skiklub 30:44
A 19 Anders Hauge Nydalens Skiklub 30:51
C 20 Tor Ringstad Kongsberg Ol 31:18
C 21 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 31:22
B 22 Bjørn Mo Østgren Nydalens Skiklub 31:30
B 23 Endre Stokseth Nydalens Skiklub 31:45
B 24 Terje Mathisen Tyrving  IL 32:02
A 25 Esten Koren Nydalens Skiklub 32:30
A 26 Jens Erik Mortensen Nydalens Skiklub 32:59
B 27 Bjørn Hauge OSI 32:59
A 28 Even Angell Pettersen Nydalens Skiklub 33:17
B 29 Geir Ottar Kvernstuen NTNUI O-gruppa 33:17
A 30 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklub 33:27
B 31 Rasmus Korvald Skaare Nydalens Skiklub 33:30
A 32 Rune Rystad Oppsal IF 34:27
B 33 Pål Haavengen Nydalens Skiklub 34:37
B 34 Per Ola Ulseth Nydalens Skiklub 34:53
B 35 Halvor Eid Nielsen Nydalens Skiklub 35:14
C 36 Nicole Ragvin Nydalens Skiklub 35:17
A 37 Sören Jonsson Nydalens Skiklub 35:53
C 38 Bent Ove Barmoen Rinden OSI 36:22
A 39 Jim Øystein Nybråten Fredrikstad Skiklubb 36:31
B 40 Ingvild Tømta Raumar OL 36:40
B 41 Roland Hurlimann Nydalens Skiklub 37:10
C 42 Mariann Ulvestad Heming/Njård OL 37:11
A 43 Idar Brekke Bækkelagets Spkl. 37:45
C 44 Jappe Hjelseth Nydalens Skiklub 37:59
C 45 Heidi Tronbøl OSI 38:30
C 46 Tore Sannes Lillomarka OL 38:48
C 47 Magne Brænden Nittedal OL 38:52
A 48 Anders  Storbråten Oppsal IF 38:57
C 49 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub 39:07
C 50 Ove Martinsen Hauketo IF 39:13
C 51 Gunnar Halden Nydalens Skiklub 40:07
C 52 Anders Bjergaard Nydalens Skiklub 40:09
C 53 Nicolai Korvald Skaare Nydalens Skiklub 40:13
C 54 Eirik Tandrevold Fossum IF 40:27
B 55 Stein Hagen Skeidi 42:02
B 56 Torstein Hole Nydalens Skiklub 42:06
C 57 Endre Hallan Lillomarka OL 42:30
C 58 Bengt Johansen Nydalens Skiklub 42:38
C 59 Stig Dalsøren OSI 43:06
C 60 Andreas Erichsen Nydalens Skiklub 44:20
C 61 Eskil Hagen Nydalens Skiklub 44:40
C 62 Silje Wærp Nydalens Skiklub 44:42
C 63 Dana Bednarova Nydalens Skiklub 45:13
C 64 Per Johansson Privat 46:08
B 65 Ida Solberg Svenne Nydalens Skiklub 46:26
C 66 Marte Braathen Nydalens Skiklub 46:59
C 67 Jon Fredriksen Hauketo IF 47:23
C 68 Dag Haugland Østmarka OK 47:31
C 69 Elin Bergseng OSI 48:08
C 70 Ane  Funderud OSI 48:10
C 71 Astrid Wangensteen Nydalens Skiklub 57:25
C 72 Annika Zell Nydalens Skiklub 57:26
C 73 Marianne Engseth Tyrving  IL 1:00:49
C 74 Åse Marit Bøe Nydalens Skiklub 1:22:44
C 75 Linda  Fløttum Nydalens Skiklub 1:22:50