Harry Lagerts Nattpokal 2006
Løp 1 : Sandvolley-banen 20.9
Løypelegger : Jon Gunnar Mork 97 Startende
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
A 1 Sigve Vågsnes Fredrikstad Skiklubb 24:15 01:00 23:15
A 2 Pål Skogedal Nydalens Skiklub 24:46 00:40 24:06
A 3 Hans Trøan Nydalens Skiklub 25:32 00:30 25:02
A 4 Christian Vogelsang Nydalens Skiklub 26:26 00:20 26:06
A 5 Thomas Jakobsen Nydalens Skiklub 26:34 00:10 26:24
A 6 Martin Grotle Soukup Bækkelagets Spkl. 26:42 26:42
A 7 Erik Paulsrud Bækkelagets Spkl. 27:13 27:13
A 8 Erlend Slokvik Nydalens Skiklub 27:24 27:15
A 9 Magnus Solbjørg Nydalens Skiklub 27:28 27:15
A 10 Esten Koren Nydalens Skiklub 27:42 27:15
A 11 Roy Kristiansen OSI 28:17 27:15
A 12 Lars Aurebekk OSI 28:35 27:15
A 13 Gustav Wenneberg Nydalens Skiklub 28:54 27:15
A 14 Eirik Næss Ulseth Nydalens Skiklub 29:01 27:15
A 15 Thormod Berg Nydalens Skiklub 29:20 27:15
A 16 Anders Hauge Nydalens Skiklub 29:29 27:15
A 17 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklub 29:39 27:15
A 18 Eirik Watterdal Bækkelagets Spkl. 29:53 27:15
A 19 Gaute Stavik Nydalens Skiklub 31:53 27:15
A 20 Jørn Sundby Bækkelagets Spkl. 31:56 27:15
A 21 Brynjar Fredheim Nydalens Skiklub 32:10 27:15
A 22 Jim Øystein Nybråten Fredrikstad Skiklubb 32:14 27:15
A 23 Håkon Hultgreen Nydalens Skiklub 32:32 27:15
A 24 Christoffer Granholm Nydalens Skiklub 33:46 27:15
A 25 Simen  Rustad Raumar OL 34:00 27:15
A 26 Sören Jonsson Nydalens Skiklub 34:10 27:15
A 27 Geir Moholdt Nydalens Skiklub 35:28 27:15
A 28 Even Angell Pettersen Nydalens Skiklub 37:20 27:15
A 29 Kjell A Karlsen Fredrikstad Skiklubb 39:35 27:15
A DSQ Øystein Nesse Nydalens Skiklub 47:08 27:15
A DNF Anders  Storbråten Oppsal IF 27:15
A DNF Knut W Landstad Nydalens Skiklub 27:15
A Alle andre (ikke startet) 28:15
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
B 1 Harald Bakke Nydalens Skiklub 29:06 01:00 28:06
B 2 Geir Ottar Kvernstuen NTNUI O-gruppa 29:39 00:40 28:59
B 3 Endre Stokseth Nydalens Skiklub 30:10 00:30 29:40
B 4 Lene Moe Nydalens Skiklub 30:22 00:20 30:02
B 5 Roland Hurlimann Nydalens Skiklub 31:06 00:10 30:56
B 6 Anne Margrethe Hausken Bækkelagets Spkl. 31:53 31:53
B 6 Audun  Berstad Lillomarka OL 31:53 31:53
B 8 Linda Antonsen Fredrikstad Skiklubb 32:29 32:06
B 9 Jon  Flydal Nydalens Skiklub 32:44 32:06
B 10 Bjørn Mo Østgren Nydalens Skiklub 32:49 32:06
B 10 Jørgen Frøyd Nydalens Skiklub 32:49 32:06
B 12 Elin Bjerva Bækkelagets Spkl. 34:02 32:06
B 13 Marianne Andersen Nydalens Skiklub 34:37 32:06
B 14 Rasmus Korvald Skaare Nydalens Skiklub 34:43 32:06
B 15 Eivind Tandrevold Fossum IF 35:13 32:06
B 16 Ingvild Tømta Raumar OL 35:28 32:06
B 17 Halvor Eid Nielsen Nydalens Skiklub 36:28 32:06
B 18 Anne Marie Bleken Bækkelagets Spkl. 36:30 32:06
B 19 Per Ola Ulseth Nydalens Skiklub 36:42 32:06
B 20 Jostein Tellnes OSI 38:08 32:06
B 21 Henrik Ottesen Lillomarka OL 38:14 32:06
B 22 Øyvind Haugland OSI 38:34 32:06
B 23 Øivind Due Trier OSI 38:40 32:06
B 24 Doro Schulze Nydalens Skiklub 39:18 32:06
B 25 Stein Hagen Skeidi 53:00 32:06
B DSQ Kyrre Gran Fet O-Lag 50:51 32:06
B DNF Pål Chr Ingierd Nydalens Skiklub 32:06
B Alle andre (ikke startet) 33:06
Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
C 1 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 31:11 01:00 30:11
C 2 Svein Nygård Lillomarka OL 31:48 00:40 31:08
C 3 Tor Ringstad Kongsberg Ol 32:44 00:30 32:14
C 4 Hallvard Fjær Lillomarka OL 34:58 00:20 33:51
C 5 Magne Brænden Nittedal OL 35:10 00:10 34:01
C 6 Heidi Tronbøl Larvik Ol 36:24 34:11
C 7 Bent Ove Barmoen Rinden OSI 36:27 34:11
C 8 Siri Ulvestad Heming/Njård OL 36:37 34:11
C 9 Nicole Ragvin NTNUI O-gruppa 37:12 34:11
C 10 Cassie Trewin Fredrikstad Skiklubb 38:10 34:11
C 11 Eskil Hagen Nydalens Skiklub 38:33 34:11
C 12 Anders Bjergaard Nydalens Skiklub 38:37 34:11
C 13 Nicolai Korvald Skaare Nydalens Skiklub 38:39 34:11
C 14 Kari Aarhus Nydalens Skiklub 38:18 34:11
C 15 Gunnar Halden Nydalens Skiklub 41:15 34:11
C 16 Eirik Tandrevold Fossum IF 43:25 34:11
C 17 Tore Sannes Lillomarka OL 43:46 34:11
C 18 Peer Stiansen Nydalens Skiklub 45:39 34:11
C 19 Kjetil Kjernsmo OSI 46:04 34:11
C 20 Gunnar Engen Vik Nydalens Skiklub 46:05 34:11
C 21 Håkon  Sagberg Fbi 48:01 34:11
C 22 Marianne Engseth Tyrving  IL 49:19 34:11
C 23 Hanna Lindseth Tyrving  IL 49:23 34:11
C 24 Britta Fismen Nydalens Skiklub 50:49 34:11
C 25 Ove Martinsen Hauketo IF 52:21 34:11
C 26 Marianne Mellbye Larsen Asker SK 52:41 34:11
C 27 Elin Bergseng OSI 52:41 34:11
C 28 Ane  Funderud OSI 50:42 34:11
C 29 Andreas Erichsen Nydalens Skiklub 52:50 34:11
C 30 Anne Marit Bjergaard Nydalens Skiklub 58:46 34:11
C 31 Siv Johanne Moen Nydalens Skiklub 58:51 34:11
C 32 Kjersti  Eriksen Nydalens Skiklub 02:12 34:11
C 33 Emil Urnes Nydalens Skiklub 02:13 34:11
C 34 Vidar Jakobsen Sørbråten IL 05:29 34:11
C 35 Ann Kristin Sandvik Heming/Njård OL 42:09 34:11
C 36 Sveinung Hartvedt Heming/Njård OL 42:10 34:11
C DSQ Bengt Johansen Nydalens Skiklub 49:14 34:11
C DSQ Dana Bednarova Nydalens Skiklub 49:50 34:11
C Alle andre (ikke startet) 35:11