Merknader:
  • Sluttidene til Ellen Moen og Espen Lunøe er korrigert. De gamle var tid til siste post; de registrerte seg direkte på avlesningsenheten, ikke på målposten først. Tid på målpost satt inn. Godkjent.
  • Dag Haugland mangler nest siste post; er disket.
  • Erlends Slokviks brikke inneholdt mye rart, men ikke dette løpets poster; er disket
  • Elisabeth Ingvaldsens brikketid mangler i MTR, gammel verdensmester; OK
  • Oppdatering: Erlend Slokviks løp er godkjent etter gjennomgang av målfunksjonærenes notater. Tid 28:06.
     
  • Harry Lagerts Nattpokal
    2003-3 : Tonsenhagen 24.9
    Løypelegger : Per Ola Ulseth 3.9 km 81 startende
    Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
    A 1 Pål Skogedal Nydalens SK 25:12 01:00 24:12
    A 2 Morten Fismen Nydalens SK 27:49 00:40 27:09
    A 3 Frode Rystad Oppsal 28:03 00:30 27:33
    A 4 Erlend Slokvik Nydalens SK 28:06 00:20 27:46 *
    A 5 Christian W Bøen Bækkelaget 28:17 00:10 28:02
    A 6 Jørgen Frøyd Nydalens SK 28:23 28:12
    A 7 Jon Arne Skrove Lillomarka 29:32 28:12
    A 8 Stig Bjergaard Nydalens SK 30:09 28:12
    A 9 Trygve Buanes Viking 30:20 28:12
    A 9 Håkon Hultgreen Ringerike 31:03 28:12
    A 11 Per Øyvind Stene Nydalens SK 31:03 28:12
    A 12 Esten Koren Nydalens SK 31:50 28:12
    A 13 Jostein Tafjord Nydalens SK 31:58 28:12
    A 14 Jim Øystein Nybråten Bækkelaget 32:04 28:12
    A 15 Espen Lunøe Nydalens SK 33:06 28:12
    A 16 Neil Marston Nydalens SK 33:44 28:12
    A 17 Lars Aurebekk OSI 33:46 28:12
    A 18 Kjell A Karlsen Fredrikstad 34:11 28:12
    A 19 Hans Olof Amblie Bækkelaget 35:17 28:12
    A 20 Runar Larsen Nydalens SK 35:51 28:12
    A 21 Roland Hurlimann Nydalens SK 36:32 28:12
    A 22 Gaute Stavik Nydalens SK 36:37 28:12
    A 23 Jostin Tellnes Asker 36:48 28:12
    A 24 Reto Troendle Nydalens SK 46:25 28:12
    A Jostein Løvås Finansavisa dns 29:12
    A Morten Brunes Modum dns 29:12
    A Hallvard Berge Nydalens SK dns 29:12
    A Knut W Landstad Nydalens SK dns 29:12
    A Sigve Vågsnes Nydalens SK dns 29:12
    A Eirik Watterdal OTO dns 29:12
    A Harald Aas Raumar dns 29:12
    A Bjørnar Syverstad Trøsken dns 29:12
    A Jon Pedersen Trøsken dns 29:12
    A Anders Tiltnes Tyrving dns 29:12
    A Kristian Ruud Østmarka dns 29:12
    A
    Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
    B 1 Asgeir Lium OSI 28:48 01:00 27:48
    B 2 Olav Nedrelid Oppsal 30:43 00:40 30:03
    B 3 Rein Ole Jørgensen Østmarka 33:02 00:30 31:18
    B 4 Einar Andre Jakobsen Nydalens SK 33:04 00:20 31:28
    B 5 Petter Kaarby Nydalens SK 33:31 00:10 31:38
    B 6 Torstein Hole Nydalens SK 34:09 31:48
    B 7 Terje Dengerud Nydalens SK 34:23 31:48
    B 8 Tore D Mo Østmarka 35:02 31:48
    B 9 Jan Kristian Lygre Nydalens SK 35:35 31:48
    B 10 Henrik Ottesen Lillomarka 37:43 31:48
    B 11 Jon Kaarby Nydalens SK 37:53 31:48
    B 12 Jappe Hjelseth Nydalens SK 38:31 31:48
    B 13 Einar Frøysadal Bækkelaget 38:52 31:48
    B 14 Thomas Jakobsen Nydalens SK 38:55 31:48
    B 15 Erik Sagvolden Østmarka 39:37 31:48
    B 16 Tore Sagvolden Østmarka 40:04 31:48
    B 17 Frode Strisland Nydalens SK 42:16 31:48
    B b Sören Jonsson Nydalens SK dnf 31:48
    B b Pål Haavengen Nydalens SK dnf 31:48
    B Asbjørn Bygland Høydalsmo dns 32:48
    B Lars Halvorsen Kristiansand dns 32:48
    B Petter Halvorsen Kristiansand dns 32:48
    B Øystein Rapp Lillomarka dns 32:48
    B Carl Joachim Svenn Nydalens SK dns 32:48
    B Håkon Wold Nydalens SK dns 32:48
    B Snorre Veggan Nydalens SK dns 32:48
    B Tore Granheim Nydalens SK dns 32:48
    B Øystein Nesse Nydalens SK dns 32:48
    B Ole Petter Kjerkreit Steinkjer dns 32:48
    B Dag Hæren Trøsken dns 32:48
    B Bjørn Henrik Gravdal Tyrving dns 32:48
    B Lars Øyvind Amundsen Ukjent dns 32:48
    Kl Nr Navn Klubb Anv. Bonus Res. Tid
    C 1 Annika Zell Nydalens SK 34:16 01:00 33:16
    C 2 Aslak Blågestad Nydalens SK 34:20 00:40 33:40
    C 3 Lars Granum Oppsal 35:09 00:30 34:39
    C 4 Erik Rosenvold Oppsal 35:39 00:20 35:19
    C 5 Erik Nordby Koll 36:33 00:10 36:23
    C 6 Tore Sannes Lillomarka 37:13 37:13
    C 7 Jorid Flatekval Oppsal 37:19 37:16
    C 8 Ingvild Gjessing Nydalens SK 38:04 37:16
    C 9 Ragnhild Bente Andersen Halden 38:15 37:16
    C 10 Martin Granly Lillomarka 38:34 37:16
    C 11 Svein Nygård Lillomarka 39:27 37:16
    C 12 Eirik Tandrevold Fossum 39:28 37:16
    C 13 Cassie Trewin Bækkelaget 40:43 37:16
    C 14 Lene Moe Bækkelaget 41:32 37:16
    C 15 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 41:50 37:16 *
    C 16 Jeppe Hansson KampVestheim 42:11 37:16
    C 17 Bent Ove B Rinden OSI 42:29 37:16
    C 18 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 42:36 37:16
    C 19 Ellen Moen Nydalens SK 43:07 37:16
    C 20 Kari Ann Ånensen Nydalens SK 43:30 37:16
    C 21 Jon Petter Nielsen Nydalens SK 45:27 37:16
    C 22 Maria Eriksson Nydalens SK 46:10 37:16
    C 23 Peer Stiansen Nydalens SK 48:57 37:16
    C 24 Elin Hagen Nydalens SK 49:46 37:16
    C 25 Maren Kaarby + Elin Nydalens SK 50:18 37:16
    C 26 Vigdis Holom Bækkelaget 50:21 37:16
    C 27 Britta Fismen Nydalens SK 50:46 37:16
    C 28 Isfrid Siljehaug Fossum 53:27 37:16
    C 29 Kirsten Pedersen Fossum 54:08 37:16
    C 30 Jorunn Esptvedt Oppsal 55:18 37:16
    C 31 Siri Engebretsen Lillomarka 57:17 37:16
    C 32 Anders Bjergaard Nydalens SK 1:00:24 37:16
    C 33 Vidar Jakobsen Nydalens SK 1:11:19 37:16
    C 34 Siv Johanne Moen Forra 1:00:29 37:16
    C 35 Knut Erik Østengen ATN 1:08:07 37:16
    C d Dag Haugland Østmarka dsq 37:16
    C b Kenneth Buch Nydalens SK dnf 37:16
    C b Jan Henrik Getz Koll dnf 37:16
    C Dorothea Schulze Halden dns 38:16
    C Heidi Tronbøl Larvik dns 38:16
    C Hallvard Fjær Lillomarka dns 38:16
    C Vidar Svendsen Myrvoll dns 38:16
    C Gunnar Halden Nydalens SK dns 38:16
    C Johan Jensen Nydalens SK dns 38:16
    C Ragnar Maalen Johansen Nydalens SK dns 38:16
    C Carl Erik Wasberg Oppsal dns 38:16