Oslo City Cup Finale 2010

Heming / Njård OL. Frognerparken

11.05.10

Resultatliste H17 Jakt Løypelengde: 3,3 KM Antall poster: 15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tiltnes,Anders Tyrving, IL 14:33 + 00:00
2Pedersen,Kristoffer Fiane Ås-UMB Orientering 16:08 + 01:35
3Rustad,Eirik Raumar Orientering 17:09 + 02:36
4Trolin,Anders Lillomarka OL 17:13 + 02:40
5Gottfridsson,David Lillomarka OL 18:47 + 04:14
6Svingheim,Magnus Hadeland OL 19:01 + 04:28
7Haverstad,Eirik Jansson Ås-UMB Orientering 19:53 + 05:20
8Kaas,Sverre Waaler Nydalens SK 20:07 + 05:34
9Stene,Per Øyvind Nydalens SK 22:14 + 07:41
10Watterdal,Eirik Bækkelagets SK 22:21 + 07:48
11Aalvik,Dag Nydalens SK 22:27 + 07:54
12Danielsen,Vegard Kristiansand OK 22:35 + 08:02
13Wennerberg,Gustaf Nydalens SK 23:07 + 08:34
14Bråten,Vetle Ruud Raumar Orientering 23:33 + 09:00
15Lillevold,Mathias Stensland Ås-UMB Orientering 23:42 + 09:09
16Balchen,Frode Oddersjaa SSK 23:57 + 09:24
17Brox,Vegard Tyrving, IL 24:53 + 10:20
18Ivarsson,Martin Tyrving, IL 24:59 + 10:26
19Nydal,Erlend Asker SK 25:02 + 10:29
20Hauge,Anders Asker SK 25:08 + 10:35
21Sandvold,Sverre Turter Nydalens SK 25:58 + 11:25
22Stavik,Gaute Nydalens SK 26:09 + 11:36
23Lindqvist,Ola Nydalens SK 26:34 + 12:01
24Hermanrud,Harald Nydalens SK 27:29 + 12:56
25Hoff,Geir Tyrving, IL 28:12 + 13:39
26Stokseth,Endre Nydalens SK 28:22 + 13:49
27Fjogstad,Sindre Oppsal IF 28:28 + 13:55
28Dähnn,Michael USV TU Dresden 29:14 + 14:41
29Solbjørg,Magnus K. Nydalens SK 29:24 + 14:51
30Rygh,Finn Gjerull Heming/Njård OL 29:46 + 15:13
31Engebakken,Jon Arve U Nord-Østerdal OK 29:58 + 15:25
32Skjaker,Stein Arve Hadeland OL 30:13 + 15:40
33Steinsholt,Halvor Ås-UMB Orientering 30:59 + 16:26
34Bleken,Ole Kristian Hadeland OL 32:06 + 17:33
35Njåstein,Håkon Tyrving, IL 32:20 + 17:47
36Hauge,Bjørn OSI Orientering 32:27 + 17:54
37Aalberg,Jan Erik Bækkelagets SK 33:14 + 18:41
38Nielsen,Tryggve Andreas Nydalens SK 33:25 + 18:52
39Kvaase,Truls Bækkelagets SK 33:46 + 19:13
40Hjelmstad,Johs Bækkelagets SK 33:54 + 19:21
41Ringstad,Tor Kongsberg OL 36:09 + 21:36
42Fremming,Anders Heming/Njård OL 37:56 + 23:23
43Brynildsen,Eirik Oppsal IF 39:07 + 24:34
44Herland,Claes-Tommy Indre Østfold OK 41:35 + 27:02
45Gran,Kyrre Fet OL 42:08 + 27:35
46Bakkerud,Leiv Jørgen Koll, IL 47:19 + 32:46
47Zachariasen,Magnus Oppsal IF 47:29 + 32:56
48Jørgensen,Sondre Østmarka OK 47:39 + 33:06
49B Olsen,Rudi Lillomarka OL 48:20 + 33:47
50Haugen,Steinar Tofte Oppsal IF 50:42 + 36:09
DSQTømta,Trygve Raumar Orientering
DSQToverud Høglund,Gudmund Oppsal IF
DSQNarvestad,Halvor Hadeland OL

11.05.10 21:23:56 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: HEMING