Oslo City Cup Finale 2009

Bækkelaget sportsklub. Brannfjell

06.05.08

Resultatliste Nydalens SKReturn
Plass Navn Klasse                Tid
3Bakken,Jon Iver H40 Jakt 21:00 +00:27
8Bakken,Jonas Madslien H13-16 Jakt 21:57 +02:47
11Bergendahl,Mari D17 Jakt 25:36 +04:17
16Bjergaard,Karen D13-16 Jakt 35:17 +13:31
5Breistein Svarstad,Ingvild D13-16 39:04 +09:05
DSQBreistrand,Torbjørn H50 36:19
25Dalsøren,Stig H17 Jakt 22:18 +03:58
12Dengerud,Erik Olsvik H13-16 Jakt 22:56 +03:46
11Dengerud,Karianne Olsvik D-Rekrutt 27:48 +14:56
10Dengerud,Terje H40 Jakt 23:00 +02:27
20Frøyd,Jørgen H17 Jakt 21:50 +03:30
DSQGrinde,Bjørn H50 Jakt 22:42
18Haflan,Tord E. H13-16 Jakt 24:51 +05:41
13Hallén,Martin H17 27:09 +07:12
16Hauge,Anders H17 Jakt 21:02 +02:42
11Haugen,Ole Petter H40 Jakt 23:07 +02:34
DSQHeir,Kjersti D13-16 Jakt 44:39
3Heir,Tore H11-12 35:42 +02:00
DSQHeir,åsmund H13-16 26:33
21Hjelstuen,Håkon H17 34:18 +14:21
14Hovi,Inger Beate D40 48:52 +23:45
4Høydal,Ingvild D-Rekrutt 13:39 +00:47
2Ingvaldsen,Ellisabeth D17 25:51 +02:50
2Jensen,Einar H50 Jakt 22:16 +00:11
6Jensen,Johan T. H50 34:55 +08:50
5Jonsson,Maria D17 26:50 +03:49
19Kløvstad,Anders H17 32:22 +12:25
1Korvald,Birgit D50 Jakt 24:26 +00:00
DSQKrüger,Lars H40 Jakt 23:23
7Krüger,Solveig Hegstad D13-16 Jakt 25:40 +03:54
11Landstad,Knut H17 25:55 +05:58
9Lervåg,Pernille D17 30:28 +07:27
41Lindseth,Inge H17 Jakt 33:01 +14:41
21Madslien,Aksel H13-16 Jakt 26:51 +07:41
4Madslien,Anne D40 Jakt 25:54 +02:23
2Madslien,Ingrid D-Rekrutt 12:56 +00:04
24Madslien,Jørgen H13-16 Jakt 27:44 +08:34
1Madslien,Kari D40 25:07 +00:00
9Madslien Bakken,Marte D-Rekrutt 24:04 +11:12
19Marston,Neil H17 Jakt 21:42 +03:22
31Mortensen,Jens Erik H17 Jakt 23:31 +05:11
12Nes,Toril D17 Jakt 25:44 +04:25
25Nielsen,Simen Eeid H13-16 Jakt 28:58 +09:48
11Nielsen,Tryggve Andreas H17 Jakt 20:33 +02:13
1Norheim Morken,Ask H11-12 33:42 +00:00
3Næss-Ulseth,Eirik H50 Jakt 22:40 +00:35
20Pedersen,Børge H40 Jakt 26:21 +05:48
DSQRundberget,Egil H50 1:05:20
7Rystad,Rune H17 22:38 +02:41
7Skaare,Nikolai Korvald H13-16 Jakt 21:30 +02:20
6Solbjørg,Magnus Kinn H17 22:34 +02:37
10Stavik,Gaute H17 Jakt 20:24 +02:04
4Stene,Per Øyvind H17 Jakt 19:17 +00:57
32Stokseth,Endre H17 Jakt 23:50 +05:30
12Strisland,Dag H17 26:18 +06:21
8Stubberud,Elias H-Rekrutt 20:56 +10:14
8Stubberud,Emma D-Rekrutt 21:11 +08:19
DSQStubberud,Helge H40 21:13
1Sørflaten,Anders H13-16 23:16 +00:00
8Tandberg,Jostein H11-12 1:07:24 +33:42
13Tangen,Ida D17 Jakt 25:46 +04:27
DNFTonjer,Markus H13-16 Jakt 10:20
2Turter,Ellen D50 Jakt 24:55 +00:29
2Vogelsang,Christian H40 Jakt 20:55 +00:22
DSQVågsnes,Sigve H17 Jakt 17:51
6Wiklund,Elias H13-16 32:51 +09:35
1Wiklund,Jo H40 22:16 +00:00
3Wiklund,Ragne D-Rekrutt 13:35 +00:43
5Waaler Kaas,Sverre H17 Jakt 19:18 +00:58
9Aalvik,Dag H17 Jakt 20:12 +01:52
6Aarrestad,Anniken D13-16 39:35 +09:36

12.05.09 20:58:17 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: BSK