Oslo City Cup 2004 - Løp 3

Heming/Njård

20.04.04


Resultatliste per klasse

D 11-12| D 13-16| D 17-| D 40-| D 50-| D 60-| 
Damer Bedrift| Damer Rekrutt| H 11-12| H 13-16| H 17-| H 40-|
H 50-| H 60-| Herrer Bedrift| Herrer Rekrutt|
Resultatliste D 11-12Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Wennemo,Oda                     Østmarka OK                    21:18 +  00:00
 2	Markset,Anne Tine               Koll, IL                       22:40 +  01:22
 3	Hagen,Elise Rivenes             Østmarka OK                    24:44 +  03:26
 4	Hovind,Turid Kamstrup           Raumar OL                      25:42 +  04:24
 5	Moi,Vilde                       Østmarka OK                    26:22 +  05:04
 6	Strandset Løkka,Anine           Østmarka OK                    29:05 +  07:47
 7	Fuglevaag,Astrid                Oppsal IF                      30:13 +  08:55
 8	Emilsson,Henrikke               Oppsal IF                      32:26 +  11:08
 9	Åstebøl,Hedvig                  Oppsal IF                      38:00 +  16:42
  
Resultatliste D 13-16Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Toftdahl,Tuva                   Heming/Njård OL                18:49 +  00:00
 2	Ulvestad,Siri                   Heming/Njård OL                18:55 +  00:06
 3	Horn,Fanny Welle-Strand         Heming/Njård OL                19:21 +  00:32
 4	Ulvestad,Mariann                Heming/Njård OL                19:22 +  00:33
 5	Tiltnes,Ida                     Tyrving, IL                    20:35 +  01:46
 6	Berteig,Julie                   Fossum IF                      21:42 +  02:53
 7	Toftdahl,Tiril                  Heming/Njård OL                21:52 +  03:03
 8	Hovind,Anne Kamstrup            Raumar OL                      22:09 +  03:20
 9	Åstebøl,Kristin                 Oppsal IF                      22:15 +  03:26
 10	Sohlberg,Nanna Fløgstad         Heming/Njård OL                22:21 +  03:32
 11	Blomhoff,Henriette              Fossum IF                      22:31 +  03:42
 12	Blomhoff,Hedda                  Fossum IF                      23:27 +  04:38
 13	Vilberg,Siri                    Lillomarka OL                  25:01 +  06:12
 14	Sandvold,Christine              Nydalens Skiklub               25:09 +  06:20
 15	Anisdahl,Karoline               Oppsal IF                      25:28 +  06:39
 16	Iversen,Rikke Skyttersæter      Heming/Njård OL                25:34 +  06:45
 17	Hertzberg,Maria                 Heming/Njård OL                26:05 +  07:16
 18	Grøndahl,Ragnhild               Lillomarka OL                  28:17 +  09:28
 19	Kapperud,Åshild                 Oppsal IF                      28:25 +  09:36
 20	Flatekval,Mari                  Oppsal IF                      29:20 +  10:31
 21	Lundin,Ingerid                  Nydalens Skiklub               29:33 +  10:44
 22	Fremming,Elisabeth              Heming/Njård OL                30:57 +  12:08
 23	Tonjer,Lea                      Heming/Njård OL                33:33 +  14:44
 DSQ	Aamodt,Martine                  Heming/Njård OL                22:37 
 DNS	Kværna,Ingvild                  Østmarka OK                          
 DNS	Steiwer,Kine Hallan             Lillomarka OL                        
 DNS	Klyve,Line                      Oppsal IF                            
 DNS	Åstebøl,Martine                 Oppsal IF                            
 DNS	Øverøyen,Rannveig               Tyrving, IL                          
  
Resultatliste D 17-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Fristad,Gøril                   Nydalens Skiklub               17:59 +  00:00
 2	Zell,Annika                     Nydalens Skiklub               18:06 +  00:07
 3	Gjessing,Ingvild                Nydalens Skiklub               18:22 +  00:23
 4	Moen,Ellen                      Nydalens Skiklub               18:31 +  00:32
 5	Conradi,Hilde Slørdahl          Larvik OK                      18:52 +  00:53
 6	Flatekval,Jorid                 Oppsal IF                      19:32 +  01:33
 7	Huusari,Sirkka-Liisa            Asikkalan Raikas               20:02 +  02:03
 8	Filtenborg,Marie                Nydalens Skiklub               20:08 +  02:09
 9	Öberg,Emma                      OK  Hällen                     20:20 +  02:21
 10	Jørgensen,Sunniva               Tyrving, IL                    20:23 +  02:24
 11	Erdal,Synnøve                   Oppsal IF                      20:28 +  02:29
 12	Kaarby,Maren                    Nydalens Skiklub               20:31 +  02:32
 13	Tronbøl,Heidi                   Larvik OK                      20:33 +  02:34
 14	Schulze,Dorothea                Nydalens Skiklub               20:42 +  02:43
 15	Brox,Dagrun                     Tyrving, IL                    20:47 +  02:48
 16	Ourom,Mari                      Oppsal IF                      21:05 +  03:06
 17	Bedeleva,Atanaska               Ringerike OL                   21:06 +  03:07
 18	Fjogstad,Martine                Oppsal IF                      21:27 +  03:28
 19	Hultman,Elin                    OK  Hällen                     21:32 +  03:33
 20	Andersson,Sofia                 OK  Hällen                     22:09 +  04:10
 21	Larsson,Doris                   Lillomarka OL                  22:17 +  04:18
 22	Hoksrud,Aasne                   Nydalens Skiklub               22:18 +  04:19
 23	Skogedal,Ellen Aure             Nydalens Skiklub               22:21 +  04:22
 24	Fugsrud,Astrid                  Nydalens Skiklub               22:26 +  04:27
 25	Rommen Syvertsen,Kari           Lillomarka OL                  22:35 +  04:36
 26	Hauge,Cecilie Wærp              OSI                            22:52 +  04:53
 27	Ulvestad,Marte                  Heming/Njård OL                23:03 +  05:04
 28	Bjergaard,Anne Marit            Nydalens Skiklub               23:07 +  05:08
 29	Inngjerdingen,Marit             OSI                            23:10 +  05:11
 30	Braathen,Marte                  OSI                            23:32 +  05:33
 31	Wanjen-Steen,Astrid             Nydalens Skiklub               23:37 +  05:38
 32	Vikhamar,Gunnhild               Lillomarka OL                  23:53 +  05:54
 33	Grennberg Fismen,Britta         Nydalens Skiklub               24:16 +  06:17
 34	Flatekval,Guro                  Oppsal IF                      24:17 +  06:18
 35	Sparre,Øyunn                    Fossum IF                      24:25 +  06:26
 36	Bergseng,Elin                   OSI                            24:36 +  06:37
 37	Simensen,Sigrid                 Nydalens Skiklub               24:57 +  06:58
 38	Eriksen,Kjersti                 Nydalens Skiklub               25:09 +  07:10
 39	Narvhus,Martine                 Bækkelagets Spkl.              25:58 +  07:59
 40	Stigum,Marielle                 OSI                            26:06 +  08:07
 41	Gabrielsen,Heid                 Raumar OL                      27:41 +  09:42
 42	Taraldrud,Mari                  Sentrum OK                     28:13 +  10:14
 43	Nilsen,Brit                     Vaulen orienteringsklu         28:19 +  10:20
 44	Olaisen,Gry Merete              Bækkelagets Spkl.              29:34 +  11:35
 45	Kochbach,Anette                 Nydalens Skiklub               41:20 +  23:21
 DSQ	Weltzien,Ingunn H.              Tyrving, IL                    18:41 
 DSQ	Jenssen,Line                    Nydalens Skiklub               24:46 
 DSQ	Kvilhaug,Line Susanne           Botne Ol                       31:15 
 DSQ	Andersen,Ragnhild Bente         Halden Skiklubb                19:09 
 DSQ	Høilund,Ruth-Marie              Sentrum OK                     33:17 
 DNS	Wennemo,Anita                   Østmarka OK                          
 DNS	Øen,Anny                        Nydalens Skiklub                     
 DNS	Hertzberg,Cecilie               Heming/Njård OL                      
 DNS	Hagen,Elin Cathrine             Nydalens Skiklub                     
 DNS	Røsok,Helen                     Oppsal IF                            
 DNS	Bjerkreim Pedersen,Hilde        Fossum IF                            
 DNS	Bjerkreim Pedersen,Kirsten      Fossum IF                            
 DNS	Wærp,Silje                      Nydalens Skiklub                     
 DNS	Spjelkavik,Siri                 Tyrving, IL                          
 DNS	Selvig,Vilde                    Nydalens Skiklub                     
 DNS	Fey,Zsuzsa                      Tyrving, IL                          
  
Resultatliste D 40-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Bjerkreim Pedersen,Venche       Fossum IF                      20:10 +  00:00
 2	Flatekval,Siri                  Oppsal IF                      20:41 +  00:31
 3	Turter,Ellen                    Nydalens Skiklub               21:07 +  00:57
 4	Gjertsen,Ann-Kristin            Kolbotn & Skimt OL             21:31 +  01:21
 5	Hallan,Toril                    Lillomarka OL                  22:00 +  01:50
 6	Natvig,Kari                     Nittedal OL                    22:01 +  01:51
 7	Andersen,Torill                 Oppsal IF                      22:43 +  02:33
 8	Guldbrandsen,Ann-Cathrin        Heming/Njård OL                23:24 +  03:14
 9	Hanssen,Linda                   Østmarka OK                    23:26 +  03:16
 10	Øverøyen,Kari                   Tyrving, IL                    23:28 +  03:18
 11	Hernandez,Mari                  Raumar OL                      23:40 +  03:30
 12	Tengbom,Trine                   Oppsal IF                      25:57 +  05:47
 13	Bredesen,Ingrid Opsahl          Fossum IF                      26:38 +  06:28
 14	Nilstad,Randi                   Tyrving, IL                    26:42 +  06:32
 15	Skyttersæter,Runa               Heming/Njård OL                27:01 +  06:51
 16	Fredriksen,Kari                 Nittedal OL                    27:02 +  06:52
 17	Hinsch,Anne Bakken              Heming/Njård OL                27:11 +  07:01
 18	Welle-Strand,Gabrielle          Heming/Njård OL                28:18 +  08:08
 19	Vilberg,Gro Sissel              Lillomarka OL                  30:33 +  10:23
 20	Bjerkås,Karin                   Fossum IF                      41:52 +  21:42
 DSQ	Bydal Jakobsen,Janet            Sørbråten IL                   22:16 
 DNS	Strandset,Anne-Brit             Østmarka OK                          
 DNS	Hella,Gry                       Østmarka OK                          
 DNS	Hovind,Kari Kamstrup            Raumar OL                            
 DNS	Gottfridsson,Lena               Nittedal OL                          
 DNS	Hallan,Reidunn                  Lillomarka OL                        
  
Resultatliste D 50-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Fjogstad,Bjørg Ingunn           Oppsal IF                      22:26 +  00:00
 2	Ulvestad,Bente                  Heming/Njård OL                28:34 +  06:08
 3	Holvik,Nina                     Østmarka OK                    28:55 +  06:29
 4	Kolberg,Nina                    Tyrving, IL                    29:07 +  06:41
 5	Toftdahl,Hanne                  Heming/Njård OL                30:08 +  07:42
 6	Gjessing,Sissel                 Heming/Njård OL                40:09 +  17:43
  
Resultatliste D 60-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Krogvig,Ragnhild                Kolbotn & Skimt OL             31:14 +  00:00
 2	Drage,Unni                      Haugerud IL                    31:36 +  00:22
 3	Bratland,Turid                  Fossum IF                      32:03 +  00:49
 4	Nilsen,Anne-Britt               Kjelsås Idrettslag             33:12 +  01:58
 DNS	Madsen,Lilla                    Haugerud IL                          
  
Resultatliste Damer BedriftReturn
Plass Navn KlubbTid
 1	Prytz,Elise                     Kværner Bedrift                22:12 +  00:00
 2	Rogstad,Astri                   Amersham                       26:25 +  04:13
  
Resultatliste Damer RekruttReturn
Plass Navn KlubbTid
   	Berger,Maren                    Østmarka OK                   
   	Langgård,Marie Vormeland        Fossum IF                     
   	Sohlberg,Fanny Fløgstad         Heming/Njård OL               
   	Bjerkreim Pedersen,Marit        Fossum IF                     
   	Bredesen,Marianne               Fossum IF                     
 DNS	Kinneberg,Vilde                 Raumar OL                     
 DNS	Welle-Strand,Augusta Horn       Heming/Njård OL               
  
Resultatliste H 11-12Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Kinneberg,Eskil                 Raumar OL                      21:31 +  00:00
 2	Sverre,Sandvold                 Nydalens Skiklub               22:14 +  00:43
 3	Gottfridsson,Adam               Nittedal OL                    22:35 +  01:04
 4	Fremming,Anders                 Heming/Njård OL                26:10 +  04:39
 5	Johannessen,Håkon               Lillomarka OL                  26:37 +  05:06
 6	Bråten,Sondre Ruud              Raumar OL                      27:31 +  06:00
 7	Theodorsen,Martin               Raumar OL                      31:16 +  09:45
 8	Emilsson,Anders                 Oppsal IF                      32:41 +  11:10
 DSQ	Tonjer,Markus                   Heming/Njård OL                31:12 
 DNS	Bjergaard,Anders                Nydalens Skiklub                     
  
Resultatliste H 13-16Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Sagvolden,Erik                  Østmarka OK                    17:04 +  00:00
 2	Vegheim,Marius                  Raumar OL                      18:03 +  00:59
 3	Fredriksen,Steinar              Nittedal OL                    18:25 +  01:21
 4	Hovind,Eirik Kamstrup           Raumar OL                      18:27 +  01:23
 5	Markset,Trygve                  Koll, IL                       18:35 +  01:31
 6	Bredesen,Kristian Opsahl        Fossum IF                      18:47 +  01:43
 7	Rustad,Eirik                    Raumar OL                      18:55 +  01:51
 8	Nipen,Jørgen Mathias            Tyrving, IL                    19:23 +  02:19
 9	Gottfridsson,David              Nittedal OL                    19:34 +  02:30
 10	Holvik,Sondre                   Fossum IF                      19:46 +  02:42
 11	Grønvold,Christian              Lillomarka OL                  19:59 +  02:55
 12	Fredriksen,Vegard               Nittedal OL                    20:02 +  02:58
 13	Bråten,Vetle Ruud               Raumar OL                      20:16 +  03:12
 14	Bredesen,Anders Opsahl          Fossum IF                      20:42 +  03:38
 15	Eskøy,Finn-Eivind               Fossum IF                      20:43 +  03:39
 16	Steiwer,Gaute Hallan            Lillomarka OL                  20:52 +  03:48
 17	Nafstad,Sjur Messel             Raumar OL                      21:12 +  04:08
 18	Berntsen,Leiv Jørgen            Koll, IL                       21:34 +  04:30
 19	Edstrøm,Jan Andreas             Oppsal IF                      21:47 +  04:43
 20	Narvhus,Lars Jonas              Bækkelagets Spkl.              21:58 +  04:54
 21	Hagen,Eirik Rivenes             Østmarka OK                    22:03 +  04:59
 22	Langgård,Mats Vormeland         Fossum IF                      22:20 +  05:16
 23	Alnæs,Johannes                  Bækkelagets Spkl.              23:01 +  05:57
 24	Huus-Hansen,Håkon               Fossum IF                      23:54 +  06:50
 25	Grøndahl,Trygve                 Lillomarka OL                  24:06 +  07:02
 26	Kapperud,Øystein                Oppsal IF                      24:44 +  07:40
 27	Huus-Hansen,Sigurd              Fossum IF                      24:55 +  07:51
 28	Berntsen,Sigbjørn               Koll, IL                       25:23 +  08:19
 29	Høglund,Gudmund Toverud         Oppsal IF                      25:57 +  08:53
 30	Mosand,Ole Kristian             Oppsal IF                      39:44 +  22:40
 31	Stenstad,Andreas                Oppsal IF                      40:22 +  23:18
 DSQ	Benjaminsen,Mathias             Lillomarka OL                  21:31 
 DSQ	Jørgensen,Sondre                Østmarka OK                    24:30 
 DNS	Weltzien,Espen                  Tyrving, IL                          
  
Resultatliste H 17-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Lund,Mikkel                     Nydalens Skiklub               14:57 +  00:00
 2	Brickhill-Jones,David           Halden Skiklubb                15:01 +  00:04
 3	Tiltnes,Anders                  Tyrving, IL                    15:31 +  00:34
 4	Kaas,Carl                       Nydalens Skiklub               15:41 +  00:44
 5	Lapp,Hendrik                    Halden Skiklubb                15:45 +  00:48
 6	Vågsnes,Sigve                   Fredrikstad Skiklubb           15:46 +  00:49
 7	Hauge,Anders                    Nydalens Skiklub               15:48 +  00:51
 8	Jørgensen,Henrik                Nydalens Skiklub               15:57 +  01:00
 9	Ruud,Kristian                   Østmarka OK                    16:06 +  01:09
 10	Mo,Tore                         Østmarka OK                    16:17 +  01:20
 11	Morgan,Nicholas                 Tyrving, IL                    16:19 +  01:22
 12	Hurlimann,Roland                Nydalens Skiklub               16:24 +  01:27
 13	Dalsoeren,Stig                  OSI                            16:26 +  01:29
 14	Vogelsang,Christian             Nydalens Skiklub               16:28 +  01:31
 14	Buch,Kenneth                    Nydalens Skiklub               16:28 +  01:31
 16	Christophersen,Morten           Tyrving, IL                    16:29 +  01:32
 17	Hylleseth,Knut Harald           Sentrum OK                     16:40 +  01:43
 18	Frøysadal,Einar                 Bækkelagets Spkl.              16:46 +  01:49
 19	Stavik,Gaute                    Nydalens Skiklub               16:53 +  01:56
 19	Kristiansen,Roy                 OSI                            16:53 +  01:56
 21	Berstad,Audun                   Lillomarka OL                  16:54 +  01:57
 21	Holmboe,Christian               Tyrving, IL                    16:54 +  01:57
 23	Koren,Esten                     Nydalens Skiklub               17:00 +  02:03
 24	Tröndle,Reto                    Nydalens Skiklub               17:08 +  02:11
 25	Triseth,Vegard                  Nydalens Skiklub               17:10 +  02:13
 26	Hoff,Geir                       Tyrving, IL                    17:12 +  02:15
 27	Rystad,Frode                    Oppsal IF                      17:13 +  02:16
 28	Marston,Neil                    Nydalens Skiklub               17:19 +  02:22
 29	Pettersen,Morten Nilstad        Tyrving, IL                    17:26 +  02:29
 30	Rinden,Bent Ove Barmoen         OSI                            17:27 +  02:30
 31	Haugland,Øyvind                 OSI                            17:32 +  02:35
 32	Skogedal,Pål                    Nydalens Skiklub               17:34 +  02:37
 33	Markset,Kjell-Christian         Koll, IL                       17:35 +  02:38
 34	Eid Nielsen,Lars                Nydalens Skiklub               17:38 +  02:41
 35	Tellnes,Jostein                 OSI                            17:39 +  02:42
 36	Martiniussen,Bjørn Tore         Bodø                           17:40 +  02:43
 37	Løvhaug,Karl Rikard             OSI                            17:41 +  02:44
 38	Hauge,Bjørn                     OSI                            17:42 +  02:45
 39	Veslum,Truls                    Asker SK                       17:45 +  02:48
 40	Salthaug,Rune                   Kristiansand OK                17:47 +  02:50
 41	Storsveen,Bjørnar               Hadeland O-Lag                 17:54 +  02:57
 42	Grann,Stian                     Fossum IF                      17:55 +  02:58
 43	Bergan,Tom                      OSI                            18:01 +  03:04
 44	Hultgren,Håkon                  Nydalens Skiklub               18:06 +  03:09
 45	Gløgård,Christian               Nittedal OL                    18:11 +  03:14
 46	Omestad,Magne                   Sentrum OK                     18:15 +  03:18
 47	Gisholt,Helge                   Sentrum OK                     18:17 +  03:20
 47	Lindseth,Inge                   Nydalens Skiklub               18:17 +  03:20
 47	Waaler Kaas,Sverre              Nydalens Skiklub               18:17 +  03:20
 50	Ackemhausen,Marius              Konnerud IL                    18:22 +  03:25
 51	Haug,Kåre                       NTNUI O-gruppa                 18:24 +  03:27
 52	Hole,Torstein                   Nydalens Skiklub               18:30 +  03:33
 53	Spjelkavik,Henning              Tyrving, IL                    18:35 +  03:38
 53	Aurebekk,Lars                   OSI                            18:35 +  03:38
 55	Bøen,Christian Wiig             Bækkelagets Spkl.              18:37 +  03:40
 56	Jørgensen,Rein Ole              Østmarka OK                    18:44 +  03:47
 57	Lien,Odd Arve                   Tyrving, IL                    18:45 +  03:48
 58	Egge,Guttorm                    OSI                            18:48 +  03:51
 59	Larsen,Runar                    Nydalens Skiklub               18:56 +  03:59
 60	Martinsen,Gustav                Heming/Njård OL                19:01 +  04:04
 61	Svendsen,Gorm Eirik             Østmarka OK                    19:10 +  04:13
 62	Byggland,Asbjørn                Nydalens Skiklub               19:21 +  04:24
 63	Furuheim,Thomas                 Skien Ok                       19:23 +  04:26
 64	Granheim,Tore                   Nydalens Skiklub               19:31 +  04:34
 65	Jakobsen,Einar-Andre            Nydalens Skiklub               19:59 +  05:02
 66	Kjernsmo,Kjetil                 OSI                            20:02 +  05:05
 67	Skotheim,Rolf                   OSI                            20:06 +  05:09
 67	Kvaase,Truls                    Bækkelagets Spkl.              20:06 +  05:09
 69	Konst,Frode                     Tyrving, IL                    20:07 +  05:10
 70	Klyve,Stian                     Oppsal IF                      20:11 +  05:14
 71	Ringstad,Tor                    Kongsberg O-Lag                20:24 +  05:27
 72	Stenstad,Kristoffer             Oppsal IF                      20:29 +  05:32
 73	Hagen,Stein H.                  OK Skeidi                      20:41 +  05:44
 74	Solsrud,Jon                     Lillomarka OL                  20:46 +  05:49
 75	Kløvstad,Anders                 Nydalens Skiklub               22:09 +  07:12
 76	Zachariasen,Magnus              Oppsal IF                      22:17 +  07:20
 77	Mjøster,Jørn                    Østmarka OK                    23:12 +  08:15
 78	Johansen,Bengt Solheimdal       Nydalens Skiklub               23:14 +  08:17
 79	Bjerke,Steinar                  Lillomarka OL                  23:44 +  08:47
 80	Skavhellen,Eirik                Botne Ol                       25:25 +  10:28
 81	Larsen,Fredrik                  Indre Østfold OK               26:29 +  11:32
 82	Fuglevaag,Steinar               Oppsal IF                      31:13 +  16:16
 DSQ	Wold,Håkon                      Nydalens Skiklub               19:36 
 DSQ	Låg,Steinar                     Østmarka OK                    19:58 
 DSQ	Jakobsen,Thomas                 Nydalens Skiklub               17:31 
 DSQ	Hagberg,Ørnulf                  Rond O-Lag                     20:23 
 DSQ	Nesse,Øystein                   Nydalens Skiklub               17:20 
 DNS	Blågestad,Aslak                 Nydalens Skiklub                     
 DNS	Pedersen,Carl                   Asker SK                             
 DNS	Gisholt,Einar                   Fossum IF                            
 DNS	Sælen,Erik                      Fossum IF                            
 DNS	Hoff,Espen                      Konnerud IL                          
 DNS	Aas,Finn Erik                   OSI                                  
 DNS	Balchen,Frode                   Tyrving, IL                          
 DNS	Jørgensen,Gard E.               Østmarka OK                          
 DNS	Ottesen,Henrik                  Lillomarka OL                        
 DNS	Danevad,Håkon                   Sentrum OK                           
 DNS	Dåsnes,Håkon                    Sentrum OK                           
 DNS	Gundersen,Håvard                Nydalens Skiklub                     
 DNS	Gunnes,Inge                     Tyrving, IL                          
 DNS	Hjelseth,Jappe                  Nydalens Skiklub                     
 DNS	Skrove,Jon Arne                 Lillomarka OL                        
 DNS	Mosand,Jon Morten               Oppsal IF                            
 DNS	Tafjord,Jostein                 Nydalens Skiklub                     
 DNS	Frøyd,Jørgen                    Nydalens Skiklub                     
 DNS	Sundby,Jørn                     Bækkelagets Spkl.                    
 DNS	Baklid,Lars                     Konnerud IL                          
 DNS	Kristiansen,Magnus              OSI                                  
 DNS	Engebretsen,Marius              Oppsal IF                            
 DNS	Glowacki,Michal                 Oppsal IF                            
 DNS	Stene,Per Øyvind                Nydalens Skiklub                     
 DNS	Kaarby,Petter                   Nydalens Skiklub                     
 DNS	Tröndle,Reto                    Nydalens Skiklub                     
 DNS	Morrish,Rory                    Lillomarka OL                        
 DNS	Rystad,Rune                     Oppsal IF                            
 DNS	Fjogstad,Vegard                 Oppsal IF                            
  
Resultatliste H 40-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Kaarby,Jon                      Nydalens Skiklub               16:58 +  00:00
 2	Engdal,Bo                       Bækkelagets Spkl.              17:20 +  00:22
 2	Granum,Lars                     Oppsal IF                      17:20 +  00:22
 4	Slokvik,Erlend                  Nydalens Skiklub               17:31 +  00:33
 5	Mork,Jon Gunnar                 Nydalens Skiklub               17:39 +  00:41
 6	Næss-Ulseth,Eirik               Nydalens Skiklub               17:42 +  00:44
 7	Hoffmann,Morten                 Lillomarka OL                  18:13 +  01:15
 8	Jensen,Einar                    Nydalens Skiklub               18:35 +  01:37
 9	Helland,Knut E.                 Østmarka OK                    18:40 +  01:42
 10	Rundberget,Egil                 Nydalens Skiklub               18:44 +  01:46
 11	Frugård,Lars Harald             Stord IL                       19:17 +  02:19
 12	Granly,Martin                   Lillomarka OL                  19:19 +  02:21
 13	Skjølaas,Dag                    Rond O-Lag                     19:20 +  02:22
 14	Markset,Kjell                   Koll, IL                       19:21 +  02:23
 15	Grandal,Bjørn Henning           Tyrving, IL                    19:40 +  02:42
 16	Berger,Andreas                  Østmarka OK                    19:42 +  02:44
 17	Iversen,Egil W                  Heming/Njård OL                19:53 +  02:55
 18	Berge,Ketil                     Koll, IL                       20:26 +  03:28
 19	Kinneberg,Aslak                 Raumar OL                      20:36 +  03:38
 20	Schanche,Per                    Asker SK                       20:44 +  03:46
 21	Berntsen,Bjørn Arne             Koll, IL                       20:49 +  03:51
 22	Wasberg,Carl Erik               Oppsal IF                      21:05 +  04:07
 23	Gottfridsson,Yngve              Nittedal OL                    21:24 +  04:26
 24	Pettersen,Alf                   Tyrving, IL                    21:28 +  04:30
 25	Hagen,Morten                    Østmarka OK                    21:47 +  04:49
 26	Næss,Terje                      Fossum IF                      22:09 +  05:11
 27	Bjørnerød,Dag                   Sentrum OK                     22:15 +  05:17
 28	Bråten,Terje                    Raumar OL                      22:52 +  05:54
 29	Hovind,Tron                     Raumar OL                      22:57 +  05:59
 30	Johnsen,Jan Arild               Fossum IF                      23:07 +  06:09
 31	Lundin,Knut                     Nydalens Skiklub               23:25 +  06:27
 32	Anisdahl,Lars                   Oppsal IF                      23:41 +  06:43
 33	Hartvedt,Sveinung               Heming/Njård OL                23:53 +  06:55
 34	Gjertsen,Espen                  Kolbotn & Skimt OL             24:19 +  07:21
 35	Fremming,Hans Henrik            Heming/Njård OL                24:33 +  07:35
 36	Zachariasen,Hans                Oppsal IF                      27:48 +  10:50
 37	Emilsson,Bo                     Oppsal IF                      28:49 +  11:51
 38	Stenstad,Torgeir                Oppsal IF                      34:15 +  17:17
 DSQ	Olsen,Frode                     Nittedal OL                    17:09 
 DSQ	Mattsson,Johan                  Lillomarka OL                  20:18 
 DNS	Natvig,Bård                     Nittedal OL                          
 DNS	Hallan,Endre                    Lillomarka OL                        
 DNS	Steiwer,Fredrik                 Lillomarka OL                        
 DNS	Winsvold,Gløer                  Sentrum OK                           
 DNS	Bredsen,Rolf                    Fossum IF                            
 DNS	Modalsli,Sigbjørn               Fossum IF                            
 DNS	Sagvolden,Tore                  Østmarka OK                          
 DNS	Kværna,Tormod                   Østmarka OK                          
 DNS	Øvergaard,Tormod                Vestre Aker Skiklub                  
 DNS	Jakobsen,Vidar                  Sørbråten IL                         
  
Resultatliste H 50-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Grinde,Bjørn                    Nydalens Skiklub               18:44 +  00:00
 2	Fjogstad,Anders                 Oppsal IF                      20:32 +  01:48
 3	Jensen,Johan T.                 Nydalens Skiklub               20:40 +  01:56
 4	Martinsen,Mathias               Heming/Njård OL                21:00 +  02:16
 5	Børsum,Eldar                    Bækkelagets Spkl.              21:06 +  02:22
 6	Edvinsen,Arne                   Tyrving, IL                    21:09 +  02:25
 7	Engen,Olav                      Raumar OL                      21:11 +  02:27
 8	Wiik,Nils-Petter                Driv IL                        22:08 +  03:24
 9	Eriksen,Are                     OSI                            22:14 +  03:30
 10	Klyve,Lars                      Oppsal IF                      22:55 +  04:11
 11	Pedersen,Arne Vidar             Tyrving, IL                    23:42 +  04:58
 12	Gjessing,Stein                  Heming/Njård OL                24:47 +  06:03
 13	Rostad,Jens Egil                Toten-Troll                    35:03 +  16:19
 DSQ	Skoglund,Steinar                Fossum IF                      20:50 
 DSQ	Wettergreen,Trond               Driv IL                        21:49 
 DNS	Kaas,Dag                        Heming/Njård OL                      
 DNS	Kapperud,Georg                  Oppsal IF                            
 DNS	Fossen,Steinar                  Lillomarka OL                        
 DNS	Tonjer,Sven                     Heming/Njård OL                      
 DNS	Ruud,Tore                       Østmarka OK                          
 DNS	Berteig,Vidar                   Fossum IF                            
  
Resultatliste H 60-Return
Plass Navn KlubbTid
 1	Rognes,Sven Erik                OSI                            22:56 +  00:00
 2	Egner,Bjørn                     Heming/Njård OL                23:24 +  00:28
 3	Bleikvin,Sveinung               Asker SK                       23:53 +  00:57
 4	Hånes,Sturle                    Geoform                        24:36 +  01:40
 5	Kolderup,Carl-Fred.             Stabæk If                      25:06 +  02:10
 6	Bråten,Leif                     CSC BIL                        25:38 +  02:42
 7	Jordal,Arne                     Lillomarka OL                  25:53 +  02:57
 8	Saastad,Kjell                   Lyn, SoFK                      26:13 +  03:17
 9	Farstadvoll,Sverre              Haugerud IL                    26:15 +  03:19
 10	Hangeraas,Knut                  Geoform                        27:30 +  04:34
 11	Sandelien,Bjørn                 Heming/Njård OL                27:47 +  04:51
 11	Sannes,Ole                      Lillomarka OL                  27:47 +  04:51
 13	Drage,Tor                       Haugerud IL                    28:55 +  05:59
 14	Larsen,Hans                     Raumar OL                      29:29 +  06:33
 15	Kvaase,Helge                    Bækkelagets Spkl.              29:39 +  06:43
 16	Bjerke,Torstein                 Lillomarka OL                  30:43 +  07:47
 17	Henriksen,Tor E.                Lillomarka OL                  31:30 +  08:34
 18	Knudsen,Kåre                    Geoform                        33:22 +  10:26
 19	Svendsen,Arne Kjell             Lillomarka OL                  35:02 +  12:06
 20	Blomseth,Jostein                Lillomarka OL                  35:40 +  12:44
 DSQ	Bjordal,Roar                    Oppsal IF                      22:30 
 DNS	Eriksen,Kjell H.                Fossum IF                            
 DNS	Madsen,Øystein                  Haugerud IL                          
  
Resultatliste Herrer BedriftReturn
Plass Navn KlubbTid
 1	Hagen,Helge                     Hydro Oslo BIL                 18:07 +  00:00
 2	Natvig,Peder                    Norges Bank BIL                18:45 +  00:38
 3	Nygård,Svein                    Norges Bank BIL                18:58 +  00:51
 4	Birkeland,Roger                 Telenor BIL                    19:08 +  01:01
 5	Øen,Knut Erling                 Nordea Bank Norge              19:09 +  01:02
 6	Mathisen,Terje                  Hydro Oslo BIL                 19:19 +  01:12
 7	Henriksen,Jan Tore              Henriksen Consulting           19:20 +  01:13
 8	Olsen,Lars Christopher          Hydro Oslo BIL                 19:54 +  01:47
 9	Halden,Gunnar                   Teleplan                       20:21 +  02:14
 10	Sverdrup-Thygeson,Harald        CSC BIL                        20:26 +  02:19
 11	Jensehaugen,Espen               OPIL                           20:33 +  02:26
 12	Sagerg,Håkon                    FBI BIL                        20:38 +  02:31
 13	Veastad,Martin                  Alcatel Thales Nexans          20:57 +  02:50
 14	Aarvik,Asbjørn                  Hydro Oslo BIL                 21:09 +  03:02
 15	Nipen,Olav                      Hydro Oslo BIL                 21:14 +  03:07
 16	Petersen,John Thomas            Nordea Bank Norge              21:23 +  03:16
 17	Haugland,Dag                    Rådhuset BIL                   21:26 +  03:19
 18	Markhus,Einar                   Norconsult                     21:55 +  03:48
 19	Storsveen,Johan Egil            OPIL                           22:02 +  03:55
 20	Christiansen,Håvard             FBI BIL                        22:11 +  04:04
 21	Paulsrud,Bjarne                 Aquateam BIL                   22:14 +  04:07
 22	Hanssen,Pål Woldstad            Noraudit BIL                   22:54 +  04:47
 23	Ringstad,Sven                   Malthe Winje Automasjo         23:13 +  05:06
 24	Gange,Finn                      NVE BIL                        23:20 +  05:13
 25	Clasen,Claus Frimann            If Skadeforsikring             23:35 +  05:28
 25	Skantze,Don                     Hydro Oslo BIL                 23:35 +  05:28
 27	Sørensen,Per Erik               Nordea Bank Norge              25:45 +  07:38
 28	Strand,Arild                    Nordea Bank Norge              26:53 +  08:46
 29	Birkeland,Harald                Rikshospitalet BIL             28:08 +  10:01
 30	Hansen,Kåre Holt                Indre Østfold OK               33:38 +  15:31
 DNS	Hoff,Eivind                     Nordea Bank Norge                    
 DNS	Kristiansen,Fredrik             Telenor BIL                          
 DNS	Trøan,Geir                      Telenor BIL                          
 DNS	Halvorsen,Håkon                 Gjensidige NOR Forsikr               
 DNS	Limi,Jørn                       Ernst&Young Oslo BIL                 
 DNS	Ødegård,Jørn                    PricewaterhouseCoopers               
 DNS	Grande,Lars                     FBI BIL                              
 DNS	Maalen-Johansen,Ragnar          Hafslund BIL                         
  
Resultatliste Herrer RekruttReturn
Plass Navn KlubbTid
   	Narvhus,Petter                  Bækkelagets Spkl.             
   	Wennemo,Åsmund                  Østmarka OK                   
   	Sandberg,Oscar                  Lillomarka OL                 
   	Sandberg,Rasmus                 Lillomarka OL                 
   	Svendsen,Vegard L.              Lillomarka OL                 
 DNS	Jørgensen,Audun                 Østmarka OK                   
 DNS	Kværna,Halvard                  Østmarka OK                   

21.04.04 01:30:58 eTiming versjon 1.7.2 Emit as
Lisensen tilhører: HEMING